Uniwersytet Motywacji, UniMotywacja i Uniplex.                 Historia powstania projektu Unimotywacja sięga czasów, gdy jeszcze nosiliśmy nazwę "Uniwersytet Motywacji" i funkcjonowaliśmy pod innym logotypem. To był czas pełen inspiracji, kiedy jedna osoba natknęła się przypadkiem na motywacyjne materiały wideo znanych mówców motywacyjnych. Zafascynowana ich przekazem, zaczęła dzielić się nimi na różnych platformach społecznościowych, stając się źródłem inspiracji dla coraz szerszego grona odbiorców. 

                 Jednakże, z przyczyn prawnych związanych z rejestracją marki, konieczne stało się zmienienie nazwy oraz wizualnej tożsamości projektu. Z tej konieczności narodził się pomysł na Uniplex - platformę, w której Unimotywacja stała się jednym z serc, koncentrując się na motywacji i rozwoju osobistym. Transformacja nie tylko obejmowała zmiany nazwy i logo, ale stała się pretekstem do rozszerzenia zakresu naszego działania.

                 Zmiana nazwy z Uniwersytetu Motywacji na Unimotywacja była punktem zwrotnym, który przyczynił się do narodzenia się pomysłu na Uniplex - platformę, która stała się domem dla Unimotywacji oraz szeregu innych inicjatyw. Unimotywacja, wyrosła z pierwotnego pomysłu Uniwersytetu Motywacji, stała się sercem Uniplexu, oferując inspirację, motywację i wsparcie rozwoju w szerokim spektrum dziedzin życia dla wszystkich zainteresowanych osiągnięciem sukcesu. Ta ewolucja nie tylko przyniosła zmiany nazwy i wyglądu, lecz otworzyła drzwi do nieograniczonego potencjału rozwoju osobistego. Unimotywacja i Uniplex to nie tylko miejsca online, to prawdziwe źródło inspiracji i możliwości. To tu zaczyna się podróż, która może przekształcić życie w coś niezwykłego. Dołącz do nas, dołącz do społeczności, która wspiera marzenia i inspiruje do realizacji celów!

Łukasz Kołomański 
Założyciel i Pomysłodawca Unimotywacji.pl i platformy UniPlex.pl